Majowe wykłady publiczne o Słońcu w Krakowie - zaproszenie

Podczas 388th SYMPOZJUM IAU (Międzynarodowej Unii Astronomicznej) odbędą się dwa wykłady popularnonaukowe przeznaczone dla miłośników astronomii. Gospodarzem tych wydarzeń jest Obserwatorium Astronomiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. Gośćmi wykładów będą najwybitniejsi eksperci w dziedzinie ☀️ fizyki Słońca i pogody kosmicznej.
Wykłady (w języku angielskim) odbędą się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków). Każdy uczestnik proszony jest o rejestrację poprzez przesłanie wymaganych danych osobowych na adres e-mail podany poniżej (imię, nazwisko, adres e-mail i tytuł wykładu).

Więcej informacji o wykładach i prelegentach znajduje się tutaj. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych astronomią i kosmosem, w tym nauczycieli i młodzież!

Rejestracja na wykłady: ➡️ popular-lectures@oa.uj.edu.pl

Więcej wiadomości